Movies
Ratings
222
Wall to WallRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0- Love ResetRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
Amazon Bow MasterRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 4.0
NapoleonRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
CobwebRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5