Titles you rated
Open CityRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 2.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.0
Suspect XRated ★ 1.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 1.0
He's on DutyRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0