Movies
Ratings
56
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.0
Julia's EyesRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 4.0