Titles you rated
SingRated ★ 5.0
AcceptedRated ★ 4.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Red SorghumRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
Haute CuisineRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 3.5
AmourRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 3.5
The IdiotsRated ★ 2.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0