Titles you rated
Take This WaltzRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
TrainspottingRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 2.5
The SuspectRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5