Movies
Ratings
212
Shaun of the DeadRated ★ 1.5
Predator: BadlandsRated ★ 0.5
A Hard DayRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 2.5
Happy TogetherRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Five Nights at Freddy'sRated ★ 0.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 0.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0