Series
Ratings
36
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
When the Stars GossipRated ★ 0.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 2.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
SignRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
Alice in BorderlandRated ★ 4.5