Titles you rated
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 2.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 2.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
JumperRated ★ 1.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 1.0
The HostRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
As OneRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 1.0