Movies
Ratings
444
I Feel PrettyRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
Fresh GuacamoleRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.0
HerRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 5.0