Titles you rated
Despicable MeRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 2.5
The Garden of WordsRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 5.0
The Good DinosaurRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0