Titles you rated
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
MamaRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0