Series
Ratings
36
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 0.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 1.5
You're BeautifulRated ★ 1.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 2.0
Twenty AgainRated ★ 2.0
My FamilyRated ★ 3.0