Movies
Ratings
55
Begin AgainRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Marrying the MafiaRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5