Series
Ratings
11- Men on a MissionRated ★ 1.0
Dining TogetherRated ★ 2.0
Girls' Generation 1979Rated ★ 2.0
GoblinRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0
Criminal MindsRated ★ 1.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0