Series
Ratings
37
The Good WifeRated ★ 4.0
Three DaysRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0