Titles you rated
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
Hymn of DeathRated ★ 0.5
Slam DunkRated ★ 5.0
The Rose of VersaillesRated ★ 2.5- Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 4.5
- CarruselRated ★ 4.5
The Wonder YearsRated ★ 4.0
The Wonder YearsRated ★ 4.0
The Wonder YearsRated ★ 4.0
The Wonder YearsRated ★ 4.0- The Wonder YearsRated ★ 4.0
The Wonder YearsRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5- Eyes of DawnRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.5
The Memoirs of Lady HyegyeongRated ★ 3.0- The Final MatchRated ★ 4.5
All About EveRated ★ 3.5- Mother's SeaRated ★ 4.0