Series
Ratings
86
Tanaka-kun is Always ListlessRated ★ 4.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- Unanswered questionsRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 5.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Sporty SistersRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 2.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Cells at Work!!Rated ★ 5.0
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 4.5
Cells at Work! Code BlackRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0