Titles you rated
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
The TableRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5