Movies
Ratings
256
Mood of the DayRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
The PiperRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
Battlefield HeroesRated ★ 4.0
The GreyRated ★ 4.0
The SpiesRated ★ 3.0- Romeo and JulietRated ★ 3.5
Tears of the SunRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Don't Cry, MommyRated ★ 3.0
The Flowers of WarRated ★ 3.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5
Venus TalkRated ★ 3.5
BoltRated ★ 4.0
HostelRated ★ 4.0