Titles you rated
Three BrothersRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Bring It On, GhostRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.5
The K2Rated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0