Movies
Ratings
30
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The InternRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0