Titles you rated
MisfitsRated ★ 5.0
OzarkRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
NonstopRated ★ 3.5
Prince HoursRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
School 2013Rated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 5.0
- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0