Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.5
Love Lies BleedingRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
First SummerRated ★ 3.0
JawsRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
100 Yen LoveRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0