Series
Ratings
14
Wednesday Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
AsuraRated ★ 3.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0