Movies
Ratings
116
AssassinationRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 2.0
SocialphobiaRated ★ 3.5