Movies
Ratings
622
The MatchRated ★ 3.0
The DiscoveryRated ★ 2.5
Dog DaysRated ★ 3.0
Red EyeRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 2.5- PilotRated ★ 2.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
I Haven’t Done AnythingRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 2.5
Red DragonRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 2.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0