Titles you rated
StrangerRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
All InRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.5