Titles you rated
A DayRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5