Titles you rated
- 젊은 엄마Rated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 5.0- The Forbidden Legend: Sex & ChopsticksRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0