Titles you rated
The ClientRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
HulkRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 0.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 1.5
Now You See MeRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.5