Movies
Ratings
277
Good NewsRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 5.0
Shall We Dance?Rated ★ 5.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
GloveRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
Louder Than BombsRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 5.0
Napoleon DynamiteRated ★ 4.0