Series
Ratings
104
Dragon BallRated ★ 4.0
Dragon Ball Z Kai: Androids / Cell SagaRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.5
Terrace House: Boys & Girls in the City Part 2Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.5- My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0- K-foodie meets J-foodieRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0