Titles you rated
The Genius Prince's Guide to Raising a Nation Out of DebtRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in a Different World as an AristocratRated ★ 1.0
Reborn as a Vending Machine, I Now Wander the DungeonRated ★ 3.5
An Archdemon's Dilemma: How to Love Your Elf BrideRated ★ 4.0
Alternate World PharmacyRated ★ 2.5
Doctor Elise: The Royal Lady with the LampRated ★ 1.0
The Saint's Magic Power is OmnipotentRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
The ActRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
The UntamedRated ★ 3.5
ChihayafuruRated ★ 1.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 1.5
Yowamushi PedalRated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 5.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 4.0