Movies
Ratings
1001 Kung Fu HustleRated ★ 4.0 Kung Fu HustleRated ★ 4.0
 Cast AwayRated ★ 3.5 Cast AwayRated ★ 3.5
- The UglyRated ★ 2.5
 The Exit 8Rated ★ 3.5 The Exit 8Rated ★ 3.5
 The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0 The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
 HomecamRated ★ 2.5 HomecamRated ★ 2.5
 Good NewsRated ★ 3.5 Good NewsRated ★ 3.5
 Homeward BoundRated ★ 2.5 Homeward BoundRated ★ 2.5
 BarbarianRated ★ 3.0 BarbarianRated ★ 3.0
 WeaponsRated ★ 3.0 WeaponsRated ★ 3.0
- Murder ReportRated ★ 2.5
 HornsRated ★ 2.0 HornsRated ★ 2.0
 Slow WestRated ★ 3.0 Slow WestRated ★ 3.0
 The BatmanRated ★ 3.0 The BatmanRated ★ 3.0
 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
 MoneyballRated ★ 5.0 MoneyballRated ★ 5.0
 No Other ChoiceRated ★ 2.5 No Other ChoiceRated ★ 2.5
 I OriginsRated ★ 3.5 I OriginsRated ★ 3.5
 TogetherRated ★ 3.5 TogetherRated ★ 3.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5