Titles you rated
SearchingRated ★ 4.5
Rough NightRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
LoganRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 5.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 2.0
MaudieRated ★ 3.0