Titles you rated
The CoreRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 2.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
FlubberRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
A Chinese Ghost Story: The Tsui Hark AnimationRated ★ 4.0