Movies
Ratings
53
HopeRated ★ 3.0
HerRated ★ 2.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 0.5
The Plan ManRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
JunoRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 1.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0