Series
Ratings
309
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Doctor FosterRated ★ 3.0
Doctor FosterRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
TrapRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 1.5
100 Days My PrinceRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Familiar WifeRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0- Battle of TonguesRated ★ 3.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 3.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 1.5