Movies
Ratings
397
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 4.5
HitmanRated ★ 3.5
Free WillyRated ★ 4.5
Oh BrothersRated ★ 3.5
HeroRated ★ 3.5
Sad MovieRated ★ 3.5
Whispering CorridorsRated ★ 3.5
Wishing StairsRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 3.5
AntzRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 3.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
UnknownRated ★ 4.5
PushRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 3.5