Movies
Ratings
101
Marie AntoinetteRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5