Titles you rated
La La LandRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Elite SquadRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 2.5
ChefRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 3.0
BurntRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 1.5
HerRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 2.0
The RevenantRated ★ 4.0