Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Queendom 2Rated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 4.5
The Great Escape 4Rated ★ 4.5- 여왕벌게임Rated ★ 2.0
Agents of MysteryRated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.5
CelebrityRated ★ 1.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.5
The Time HotelRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Steel Troops Season 2Rated ★ 4.0- UMA GAMERated ★ 3.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 5.0