Titles you rated
Blue TowerRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
First Wives' ClubRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 4.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.5
My Fair LadyRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 4.5- You Are My DestinyRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0