Titles you rated
WickedRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Family SwitchRated ★ 3.5
That ChristmasRated ★ 3.5
In Your DreamsRated ★ 2.5
Boston StranglerRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Wall to WallRated ★ 2.0
The FlyRated ★ 3.5
1922Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
My Hero Academia: You're NextRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
JulesRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5