Series
Ratings
133
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
Yowamushi Pedal: Glory LineRated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
Yowamushi Pedal: New GenerationRated ★ 4.5
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 4.5
Yowamushi PedalRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 2.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0