Titles you rated
WickedRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
FallRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
BrokerRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0