Movies
Ratings
125
ParasiteRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
The InternRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 5.0