Movies
Ratings
346
The Exit 8Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The PlotRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0