Movies
Ratings
1923
SupermanRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 0.5
SinnersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
MaestroRated ★ 3.5
MariaRated ★ 2.0
The AmateurRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Black BagRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 5.0
A Complete UnknownRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
September 5Rated ★ 4.0
AnoraRated ★ 5.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 5.0
HarbinRated ★ 2.5