Titles you rated
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Lord El-Melloi II's Case Files {Rail Zeppelin} Grace NoteRated ★ 3.5
Man vs. WildRated ★ 5.0
Asobi AsobaseRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Tamako MarketRated ★ 5.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 1.0
Mayo Chiki!Rated ★ 3.0
Animal BabiesRated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 1.5
Person of Interest Season 5Rated ★ 4.0
Person of Interest Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 0.5
Himouto! Umaru-Chan RRated ★ 3.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 3.0
Clean Freak! Aoyama-kunRated ★ 1.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0- Akashic Records of Bastard Magic InstructorRated ★ 1.5